APIE

„Business Network” organizatorius

Renginio idėjos autorė yra dr. Živilė Glaveckaitė. „Business Network” renginiai jau vystomi daugiau nei 9 metai. Tai paklausiausias ir populiariausias renginys, suteikiantis didelę vertę tiek partneriams tiek dalyviams. Šį renginį organizuoja Nr. 1 žinių centras augančiam verslui  „bzn start”.

„bzn start”

2011 m. buvo sukurtas prekių ženklas „bzn start“ ir pradėtas leisti spausdintas mėnesinis verslo leidinys. Šios idėjos iniciatorė ir įkūrėja dr. Živilė Glaveckaitė. 2015 m. nuspręsta atsisakyti spausdinto leidinio ir koncentruotis į spartesnį portalo bznstart.lt vystymą. „bzn start“ portalas tapo jauno ir augančio verslo žiniasklaidos ir verslo renginių žaidėju. 2016 m. suvienytos jėgos su investiciniu fondu „Nextury Ventures“ vadovaujamo Ilja Laurs, kuris tapo „bzn start“ dalininku.

Nuo 2023 metų, šį prekės ženklą perėmė Bielini, UAB, kurios steigėja yra dr. Živilė Glaveckaitė. Įmonė valdo daugiau nei vieną prekės ženklą ir verslus, veikia globaliai.

„bzn start”  vienija verslo atstovus ir greitai augančias įmones, taip pat organizuoja įvairius verslo renginius ir prisideda kitomis iniciatyvomis, kurios padeda verslui tapti žinomesniam, plėtoti verslą, dalintis patirtimi ir kt.